PE15A1049
- Mfr.Part #
- PE15A1049
- Datasheet
PE15A1049
- Description
- LNA 2DB NF 10MHZ TO 1GHZ SMA
- Stock
- 5
- Current - Supply :
- 40mA
- Frequency :
- 10MHz ~ 1GHz
- Gain :
- 32dB
- Mounting Type :
- Noise Figure :
- 2dB
- P1dB :
- 12dBm
- Test Frequency :
- 10MHz ~ 1GHz
- Voltage - Supply :
- 11V ~ 15V